REVENUE MANAGEMENT OUTSOURCING

Na rynku brakuje kompetentnych specjalistów od revenue managementu, zaś ci którzy potrafią wykazać się odpowiednimi umiejętnościami pracują zazwyczaj dla obiektów sieciowych. Kluczową jest zatem kwestia – jak prowadzić czasochłonny i kosztowny revenue management bez specjalisty, kiedy konkurencja ma do dyspozycji personel, wiedzę i technologię?

 

Zewnętrzny Revenue Manager

W Profit Solutions specjalizujemy się w outsourcingu usług revenue managementu, dostarczając naszym klientom usługi dostosowane do ich potrzeb. Produkt Zewnętrzny Revenue Manager jest odpowiedzią na potrzeby niezależnych hoteli w czasach ekspansji hoteli sieciowych. Dedykowany specjalista z doświadczeniem w pracy w hotelach sieciowych i niezależnych, wsparty danymi statystycznymi z rynku i Państwa hotelu oraz nowoczesnymi narzędziami RMS, będzie prowadzić codzienne działania z zakresu RM, zwiększając RevPar i obniżając koszty prowadzenia działalności poprzez optymalizację kosztów osobowych, prowizji agencyjnych (OTA), kalkulacje grup (analiza displacement) wraz z usługami dodatkowymi.

 

Dostępne opcje

 

Cena usługi uzależniona jest od wybranego pakietu i znacznie korzystniejsza niż zatrudnienie specjalisty na etacie.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zwiększeniem przychodów swojego obiektu poprzez wprowadzenie nowoczesnego Revenue Management – skontaktuj się z nami po bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.

 

NAPISZ DO NAS