WDROŻENIA REVENUE MANAGEMENT

Oferta skierowana jest przede wszystkim do działających na wysoce konkurencyjnych rynkach hoteli niezależnych oraz franczyzowych hoteli nie otrzymujących wsparcia z sieci. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej strategii Revenue Management, hotele mogą prowadzić wyrównaną walkę konkurencyjną z innymi obiektami, szczególnie sieciowymi. Dzięki naszemu wsparciu hotele zwiększają RevPar oraz ograniczają koszty dystrybucji.

 

Consulting w zakresie wdrożenia Revenue Managementu w hotelu

Nasz doświadczony zespół dokona bezpłatnej oceny wstępnej obiektu i otoczenia biznesowego, po czym przeprowadzi kompleksowy audyt i w porozumieniu z właścicielami zaproponuje zmiany, narzędzia oraz know-how. Oddajemy naszym klientom wiedzę i instrumenty do analizowania trendów sprzedaży i podejmowania właściwych decyzji cenowych. Przewidując poprawnie popyt, zachowanie klientów oraz zarządzając odpowiednio zaprojektowaną segmentacją nasi partnerzy są w stanie sprzedać właściwy pokój, właściwemu klientowi, po odpowiedniej cenie i poprzez optymalny kanał dystrybucji.

 

Przeszkolimy wybranych pracowników, zaproponujemy i skonfigurujemy systemy IT oraz zaoferujemy wsparcie w procesie wdrażania RM. Wierzymy w długoterminowe partnerstwo i wspieramy naszych klientów tak długo, aż osiągną odpowiedni poziom kompetencji i wyszkolenia.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości wdrożenia polityki Revenue Management zapraszamy do kontaktu.

 

NAPISZ DO NAS