NOWA RESTAURACJA

Wiemy jak wiele wysiłku wymaga otwarcie restauracji – zarówno dużej, jak i niewielkiego lokalu gastronomicznego. Kiedy zaplanować trzeba wszystko, od koloru wykładziny po rekrutację i wyszkolenie personelu, może się okazać, że mimo najszczerszych chęci nie daje się uniknąć błędów lub niepotrzebnych kosztów.

 

Nowa Restauracja

Nasz produkt Nowa Restauracja skierowany jest do inwestorów, którzy ceniąc swój czas i pieniądze pragną skupić się na strategicznych celach swojego przedsięwzięcia. Podczas kiedy Ty koncentrujesz się na sprawach dotyczących strategii Twojej firmy, my bierzemy na siebie ciężką i mozolną pracę.

 

Nasze wsparcie dla Twojego projektu:

Organizacja – zbudujemy optymalną strukturę organizacyjną lokalu i wesprzemy Cię w procesie rekrutacji personelu.

Personel – zrekrutujemy i wyszkolimy Twój personel od kelnera po kierownika restauracji.

Menu Engineering – wykorzystując Menu Engineering pomożemy Ci zaprojektować kartę dań oraz win – zasugerujemy dania, które będą dochodowe i chętnie wybierane przez Twoich gości.

Dostawcy i sprzęt – zajmiemy się wyszukaniem i negocjacjami cen z dostawcami, a także pomożemy dobrać sprzęt operacyjny.

Procedury – stworzymy dla Twojej restauracji księgę procedur i standardów.

Kontrola – wdrożymy narzędzia controllingu, żebyś zawsze mógł trzymać rękę na pulsie.

Reklama & Marketing – wesprzemy Cię w marketingu Twojej nowej restauracji. Zbudujemy markę, zaprojektujemy działania reklamowe, stworzymy stronę i profile Social Media, dostarczymy materiały graficzne i promocyjne.

 

Specjalizujemy się w otwieraniu i zarządzaniu restauracjami małymi i dużymi, zarówno niezależnymi jak i sieciowymi obiektami hotelowymi. Nasz zespół pracował przy kilkudziesięciu projektach openingowych, wyszkoliliśmy setki osób, wprowadziliśmy standardy w dziesiątkach obiektów. Znamy się na rzeczy i jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w procesie otwierania nowej restauracji, a także pomóc z dystansem przeanalizować Twój pomysł i określić jego mocne i słabsze strony.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym wsparciem na etapie otwierania restauracji  – skontaktuj się z nami po bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.

 

NAPISZ DO NAS