PAKIET ROZWIĄZAŃ DLA NOWOCZESNEGO HOTELU

Nasza oferta skierowana jest do hoteli niezależnych oraz franczyzowych zainteresowanych poprawą swoich procesów, podniesieniem standardów usług, wprowadzeniem nowoczesnych narzędzi, a co za tym idzie zwiększeniem przychodów i ograniczeniem operacyjnych i pracowniczych.

 

Revenue management

Oddajemy naszym klientom wiedzę i instrumenty z zakresu Revenue Management. Specjalizujemy się w outsourcingu, a także we wdrożeniach revenue managementu w hotelach. Do hotelu należy decyzja czy oddać swój revenue management w ręce specjalistów, czy zainwestować w know-how i poprowadzić go samemu.

 

Standardy i Procedury hotelowe.

Pisemne standardy i procedury porządkują wewnętrzne procesy i sposób pracy, wprowadzają harmonię i jednolite zasady działania i zdejmują z kierownictwa potrzebę ciągłego podejmowania decyzji w czasem nawet bardzo drobnych kwestiach. Szkolenie nowego personelu oraz rozliczanie z wykonanej pracy jest ułatwione i w pełni egzekwowane.

 

Szkolenia personelu

Organizujemy szkolenia w siedzibie klienta dla grup dowolnej wielkości, personelu liniowego, kierownictwa oraz zarządu. Znamy się przede wszystkim na zarządzaniu przychodami hotelu, działalności operacyjnej hotelu oraz zarządzaniu gastronomią.  Szanując czas i pieniądze naszych klientów podajemy w przystępny sposób ogromną dawkę praktycznych umiejętności, które zarząd bądź pracownicy mogą natychmiast zastosować w praktyce.

 

Marketing

Wspólnie z naszym Partnerem Agencją Marketingu Hotelowego HOTELIKE oferujemy analizę i konsultacje z zakresu marketingu – od optymalizacji i prowadzenia wszystkich kanałów Social Media, poprzez pełną obsługę graficzno-wizualną, projektowanie stron www, po szkolenia dla hotelowych i restauracyjnych działów marketingu i sprzedaży. Na szczególną uwagę zasługuje pakiet dla nowych biznesów Marketingowe Otwarcie Obiektu.

Poznaj nasze rozwiązania:

 

NAPISZ DO NAS