DOCHODOWA RESTAURACJA

Prowadząc restaurację sam najlepiej wiesz jak wiele elementów ma wpływ na jej sukces – mierzony zarówno jej popularnością jak i dochodowością! Wszystko od niekompetentnego kelnera, poprzez niekontrolowany proces zamówień, po niepoprawnie skalkulowane ceny dań może stanowić o „być lub nie być” Twojej restauracji, w którą zainwestowałeś cenny czas i pieniądze. Wiemy też jak ciężko czasem jest z dystansem spojrzeć na swój biznes i dlatego oferujemy nasze wsparcie w Twojej działalności operacyjnej.

 

Dochodowa Restauracja

Pakiet Dochodowa Restauracja to zestaw usług optymalizujących działalność lokalu. Proponujemy sprawdzone i mierzalne rozwiązania w zakresie kontroli kosztów, zwiększenia przychodów, poprawy jakości usług. W ramach pakietu Dochodowa Restauracja oferujemy:

 

Analiza kosztów – analizujemy koszty pracownicze, koszty surowców. Ujawniamy koszty ukryte, odkrywamy nieprzejrzyste układy pracowników z dostawcami, wskazujemy źródła strat.

Sprzedaż – analizujemy sprzedaż dań z karty, sugerujemy działania korygujące i nowe koncepty z wykorzystaniem menu engineeringu. Przeprowadzamy kalkulacje dochodowości dań, pokazujemy gdzie tkwi największy potencjał Twojej oferty.

Standardy i Procedurykorygujemy istniejące oraz wdrażamy nowe standardy i procedury, dzięki którym Twoja restauracja i personel będą działać konsekwentnie według tych samych zasad.

Szkoleniawyszkolimy każdego pracownika od kelnera po kierownika. Zidentyfikujemy najsłabsze i najsilniejsze ogniwa Twojej kadry i wzmocnimy zespół.

 

Pracowaliśmy w wielu restauracjach samemu przechodząc ścieżkę od kelnera po managera. Wyszkoliliśmy setki pracowników, przeanalizowaliśmy tysiące faktur, wdrażaliśmy standardy w dziesiątkach obiektów. Znamy się na rzeczy i jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w operacyjnej działalności Twojej restauracji.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zwiększeniem dochodów swojej Restauracji – skontaktuj się z nami po bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.

 

NAPISZ DO NAS